Křesílko FOLIO polohovatelné
Související produkty
Detailní popis produktu
Folio je venkovní relaxační křeslo vyrobené z perforovaného polypropylenu s károvanými motivy a matným povrchem. Křeslo má obepínající opěradlo plynule spojené s velkoryse sníženým sedákem, jedinečným a rafinovaným strukturálním objetím, které lze sklopit do dvou pohodlných poloh. Záruka barevné stálosti. Stohovatelné a voděodolné.
Nabízíme v těchto odstínech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní křesla |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barvy a odstíny: | Barevné, Černá, Bílá, Hnědá, Šedá, Zelená |
| Materiál: | Plast |
| Vhodné do zátěžového provozu: | Ano |
| Styl: | Designové, Moderní, Luxusní |
| Vlastnosti: | Polohovatelné, Houpací, Stohovatelné |
| Výška židle: | 113 cm |
| Hloubka sedáku: | 81 cm |
| Výška k sedáku: | 45 cm |
| Výška područek: | 64 cm |
| Šířka židle: | 72 cm |
| Nosnost: | max. 130 kg |
| Váha produktu: | 8,2 kg |
| Odolnost vůči UV záření: | Ano |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
7 hodnocení
5
4
3
2
1




