Doprava a platba

Veškeré informace o dopravě a platbě se dozvíte ihned, v košíku před vyplněním osobních údajů. Nemusíte se tak bát, že musíte zaslat objednávku a své osobní údaje dříve, než zjistíte veškeré náklady. Pokud se rozhodnete využít dopravu přepravní službou, je termín možné expedice uveden u každé položky.

DOPRAVA

Cena dopravy na adresu je vždy stejná a to 190 Kč za objednávku, ať koupíte 2 židle nebo stůl se 6 židlemi. Výjimkou jsou vybrané dubové stoly, kde je doprava pro ochranu zboží za 790 Kč. Doručujeme přepravní službou TopTrans. Vše, včetně termínu dodání lze domluvit s řidičem, který Vás předem upozorní emailem nebo sms na konkrétní termín dodání.

PLATBA

Platba nabízená při objednávce je zcela na Vás, jakou zvolíte. 

- Platba Online platba kartouOnline bankovní převod, GoPay peněženka, Google Pay, nebo Mplatba jsou okamžité převody, které se nám připíšou na účet ihned po potvrzení provedené platby a produkt zasíláme po vybavení objednávky – tyto platby jsou zdarma.

- Platba na dobírku - platíte až při převzetí zboží. - tato volba je zdarma.

Home Credit splátky - Po volbě nákupu na splátky zákazníka přesměrujeme do zabezpečeného prostředí Home Creditu. Když je nakupující zákazník současně klientem Home Creditu s revolvingovým úvěrem, nakoupí na 4 kliknutí. zákazník, který není v okamžiku platby klientem Home Creditu, prochází standardním schvalovacím procesem. Na začátku si Home Credit přebere informace o financovaném zboží, údaje, které zákazník vyplnil v objednávce a doptá se na nezbytné informace k získání úvěru. Žádost vyhodnotíme online během několika minut.

Objednávku zpracováváme do 48hod od přijetí, v pracovní dny. V případě objednání o víkendu nebo o svátcích, objednávky zpracováváme následující pracovní den.

Pokud Vám nevyhovuje daná kombinace, kontaktujte nás, vždy najdeme řešení.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz