Borovicové stoly

Borovice banner - finalni verze

Proč si vybrat stůl právě z Borovicového dřeva? 
Klikněte pro více informací

4 položek celkem
ST 104
od 2 950 Kč

Stoly z masivní borovice PINO BASIC vám přinesou do domácnosti kousek přírody. Vyberte si rozměry přesně podle vašeho přání. V jednoduchosti je krása.

2871/75X
ST 106
3 900 Kč

Oválný tvar stolu nás zve na společné chvíle, neboť jeho zakulacené hrany nás intuitivně spojují. Přejeme vám příjemné příběhy a s naším stolem PINO.

2853
AD 242
1 250 Kč

Náš dětský stůl z masivní borovice je ideální volbou pro vaše děti. Vyrobený s péčí a z lásky k detailům, tento stůl je nejen krásným doplňkem do dětského pokoje, ale také...

2868
ST 117
Akce
7 790 Kč –31 %
5 300 Kč

Borovicový konferenční stůl PINO PLUS s poličkou. Nabizíme také jídlení stůl. Doprodej - poslední vystavený nový kus bez poškození.

2856

...

 

Borovicové stoly - pořádný kus přírody přímo u vás doma

Náš výběr borovicových stolů představuje spojení jedinečného designu a praktičnosti. Borovicové stoly jsou nejen středem vaší jídelny či obývacího pokoje, ale také investicí do dlouhodobého komfortu a kusu nábytku, co vydrží.

✔️Přírodní krása borovicových stolů zvýrazňuje přírodní krásu dřeva. Každý stůl má svůj vlastní jedinečný vzor pruhů, což dodává vašemu domovu charakter.

✔️Trvanlivost pro vaše setkání: Borovicové stoly jsou navrženy pro dlouhé roky setkávání a sdílení rodinných okamžiků. Jsou odolné a snadno se udržují. Díky povrchové úpravě jsou odolné vůči poškrábání. 

✔️Borovicové stoly lze snadno začlenit do různých interiérových stylů od tradičního po moderní. Jsou tak vždy aktuální.

✔️Nabízíme mnoho tvarů - kulaté, hranaté. Rozkládácí, pokud potřebujete vměstnat ke stolu více lidí, či je mít připravené pro různé příležitosti.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz