Dubové konferenční stolky

Dubový nábytek, jeho přirozená krása, trvanlivost a univerzální styl ho činí ideální volbou. Nejpopulárnějším a nejprodávanějším odstínem v naší nabídce je právě dub. Přečtěte si více o tomto vynikajícím materiálu a proč byste měli zvážit nábytek z dubového masivu.

Klikněte pro více informací

6 položek celkem
Ponte dub konf
od 18 400 Kč

Dubový konferenční stolek.

+ další
3906/BEZ
Adam konf
Tip
10 950 Kč

Konferenční stůl, vyrobený z dubového masivu. Prodáváme i velký jídelní stůl ADAM. Sjednoťte svůj interiér těmito dvěma stoly. Klikněte pro velký jídelní stůl ADAM

+ další
2975/DUB
DM 016 konferenční s policí
od 15 900 Kč

Konferenční stolek DUB z dubového masivu. Nabízíme verzi s policí nebo bez police. Tento konferenční stolek můžete kombinovat s jídelním stolem stejného...

48/LAK2
Emil wotan
Tip
4 850 Kč

Tento moderní konferenční stolek spojuje eleganci a funkčnost ve svém designu. Podnož kov, černá, deska lamino 36mm. Konferenční stůl EMIL je skvělým doplněním stolu 970.

2969/BUK
W21 konf
Novinka Tip
3 950 Kč

Konferenční stolek s poličkou odvozený od stolu W21. Lamino deska s atraktivním dezénem Dub Wotan s vobou bíle či černé podnože. 

+ další
3055/BIL
lawa 2w1 stoliki kawowe
Novinka Tip
4 650 Kč

Set dvou konferenčních stolků s možností složení do sebe. Rozměry: 52x52cm, výška 42cm /62x62cm, výška 47cm.

2607/DUB

Dubové dřevo - Trvanlivost, Elegance a Ekologická Výhoda

✔️Trvanlivost a Odolnost: Dubové dřevo se vyznačuje vysokou tvrdostí a odolností vůči poškrábání a opotřebení, což zajišťuje, že nábytek z dubového masivu vydrží mnoho let bez ztráty svého půvabu.

✔️Estetický Vzhled: Charakteristický vzor a odstíny dubu přidávají nábytku eleganci a jedinečný vizuální dojem, čímž se snadno začlení do různých interiérových stylů.

✔️Univerzální Volba: Dubový nábytek je univerzální volbou pro každý domov, díky své schopnosti snadno zapadnout do různých dekorativních konceptů.

✔️Investice do Kvality: Zákazníci, kteří si vyberou nábytek z dubového masivu, investují do trvalé kvality, což zajišťuje dlouhodobou spokojenost a odolnost nábytku v průběhu času.

✔️Ekologická Výhoda: Dubové dřevo je ekologický materiál, podporující udržitelné lesnictví, což dává zákazníkům možnost volit ekologickou a nadčasovou alternativu.

✔️Hodnota: Stoly a židle z dubového masivu nabízejí kombinaci přírodní krásy, trvanlivosti a ekologických výhod, což činí tuto investici do nábytku moudrou a dlouhodobě hodnotnou volbou.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz