Židle VENEZIA s čalouněným sedákem
Související produkty
Detailní popis produktu
Židle je pro vás dostupná v několika barevných provedeních. Látku a odstín židle si můžete vybrat z galerie barev a odstínů níže. Židle je vyrobena mořeného bukového masivu.
Nabízíme v těchto odstínech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čalouněné židle |
|---|---|
| Barvy a odstíny: | Černá, Červená, Hnědá, Šedá, Oranžová, Béžová, Buk, Dub Sonoma, Olše, Ořech, Tmavě Hnědá, Třešeň, Rustikál, Wengé |
| Materiál: | Buk, Čalounění, Dřevěné |
| Vhodné do zátěžového provozu: | Ano |
| Styl: | Retro, Vintage, Moderní |
| Výška židle: | 87 cm |
| Hloubka sedáku: | 40 cm |
| Výška sedáku: | 46 cm |
| Šířka židle: | 44 cm |
| Nosnost: | max. 140 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
| ? Dodáváme: | Smontované |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1



















