Židle SIENA s čalouněným sedákem
Související produkty
Detailní popis produktu
Poctivý italský buk
Tahle židle je náš bestseller a my víme proč. Je vyrobená z poctivého italského bukového dřeva, které něco vydrží. Navíc je konstrukce zpevněná tak, aby se nevyklala, a bez problému unese 155 kg.
Lehká na úklid, stálá pro generace
Váží jen 5 kg, takže ji odsunete jednou rukou, což oceníte při každém vytírání. Celodřevěné provedení je nejlepší na údržbu, když se něco vylije, prostě to otřete a židle vypadá pořád jako nová. Je to ideální volba do kuchyní, kde se pořád něco děje a kde hledáte nábytek, co přežije roky každodenního používání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barvy a odstíny: | Červená, Hnědá, Šedá, Oranžová, Béžová, Buk, Dub Sonoma, Olše, Tmavě Hnědá, Třešeň |
| Materiál: | Buk, Čalounění, Dřevěné |
| Vhodné do zátěžového provozu: | Ano |
| Styl: | Retro, Vintage, Moderní |
| Výška židle: | 90 cm |
| Hloubka sedáku: | 41 cm |
| Výška k sedáku: | 47 cm |
| Šířka židle: | 44 cm |
| Nosnost: | max. 155 kg |
| Váha produktu: | 5 kg |
| Dodáváme: | Smontované |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1