Židle TOSCA
Související produkty
Detailní popis produktu
Kombinace buku s látkou BOSS v atraktivních odstínech. Velice oblíbená díky svému zahnutí v opěrce, působí elegantně a zároveň tvoří perfektní ergonomii pro sezení.
Nabízíme v těchto odstínech
Látka BOSS
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Židle |
|---|---|
| Barvy a odstíny: | Šedá, Béžová, Buk, Dub Sonoma |
| Materiál: | Buk, Čalounění, Dřevěné |
| Vhodné do zátěžového provozu: | Ano |
| Styl: | Designové, Moderní, Luxusní |
| Výška židle: | 105 cm |
| Hloubka sedáku: | 41 cm |
| výška sedáku: | 45 cm |
| Šířka židle: | 46 cm |
| Nosnost: | max. 130 kg |
| Váha produktu: | 8 kg |
| ? Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1


