Židle CLAYTON s masivním sedákem
Související produkty
Detailní popis produktu
Vhodná také do zátěžového provozu. Židle je vyrobena z bukového masivu. Masivní konstrukce zaručuje pevnost a stabilitu. Odstín "Moření Dubové" se perfektně hodí a ladí s naším dubovým sortimentem. Neváhejte spárovat jej s dubovým masivním stolem.
Nabízíme v těchto odstínech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barvy a odstíny: | Bílá, Hnědá, Dubový |
| Materiál: | Buk, Dřevěné |
| Vhodné do zátěžového provozu: | Ano |
| Styl: | Retro, Vintage, Moderní, Provence |
| Výška židle: | 88 cm |
| Hloubka sedáku: | 40 cm |
| Výška k sedáku: | 47 cm |
| Šířka židle: | 44 cm |
| Nosnost: | max. 155 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
| ? Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
13 hodnocení
5
4
3
2
1

