Židle AIDA
Související produkty
Detailní popis produktu
Pohodlí, které netlačí
Hlavní kouzlo téhle židle je v jejím sedáku. Schválně je navržený tak, aby přesahoval dřevěnou konstrukci. V kombinaci s měkkým čalouněním je to ideální volba pro ty, co u stolu tráví čas rádi a vychutnají si ranní kávu i s dezertem.
Snadná manipulace a poctivý buk
Židle váží pouhých 6 kg a v horní části opěrky má praktickou úchytku, za kterou ji snadno chytíte jednou rukou a odsunete při vytírání nebo úklidu. Celá kostra je vyrobena z masivu, takže i přes svou lehkost bez problému unese až 120 kg a zůstane stabilní po mnoho let.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barvy a odstíny: | Bílá, Červená, Hnědá, Šedá, Béžová, Buk, Dub Sonoma, Tmavě Hnědá, Třešeň |
| Materiál: | Buk, Čalounění, Dřevěné |
| Styl: | Retro, Vintage, Moderní, Provence |
| Výška židle: | 102 cm |
| Hloubka sedáku: | 44 cm |
| Výška k sedáku: | 45 cm |
| Šířka židle: | 43 cm |
| Nosnost: | max. 120 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
| ? Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,1 z 5 hvězdiček.
28 hodnocení
5
4
3
2
1