Jídelní židle KR15
Detailní popis produktu
Pohodlná celoučalouněná židle v mnoha barvách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Židle |
|---|---|
| Barvy a odstíny: | Černá, Červená, Hnědá, Modrá, Zelená, Oranžová, Buk, Dubový |
| Materiál: | Buk, Čalounění |
| Styl: | Designové, Moderní, Luxusní |
| Výška židle: | 82 cm |
| Hloubka sedáku: | 45 cm |
| Výška k sedáku: | 46 cm |
| Šířka židle: | 50 cm |
| ? Dodáváme: | Smontované |
| Váha produktu: | 8 kg |
| Nosnost: | max. 150 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.