Plastový stůl SPRITZ 2v1
Související produkty
Detailní popis produktu
Nastavitelná výška stolu dovoluje stoleček používat víceúčelově. Materiál polypropylen fg zaručuje barevnou stálost a výdrž materiálu. Odolný vůči opotřebení materiálu.
Nabízíme v těchto odstínech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní nábytek |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Tvar: | Kulatý, Oválný, Malé |
| Barvy a odstíny: | Černá, Bílá, Červená, Hnědá, Modrá, Zelená |
| Materiál: | Plast |
| ? Délka stolu: | 60 cm |
| Šířka stolu: | 60 cm |
| Výška stolu: | 40 cm, 76 cm |
| Počet osob: | 2, 4 |
| Styl: | Retro, Designové, Vintage, Moderní, Luxusní |
| Vlastnosti: | Skládací, Polohovatelné, Rozkládací |
| Odolnost vůči UV záření: | Ano |
| Vhodný do zátěžového provozu: | Ano |
| Nastavitelný do dvou výšek: | Ano |
| Váha: | 4 kg |
| Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1



C
