Plastová židle LOLLIPOP
Související produkty
Detailní popis produktu
Nabízíme v těchto odstínech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barvy a odstíny: | Barevné, Transparentní, Bílá, Červená, Šedá |
| Materiál: | Plast, Kov |
| Styl: | Designové, Moderní |
| Vlastnosti: | Stohovatelné |
| Výška židle: | 83 cm |
| Hloubka sedáku: | 53 cm |
| Výška k sedáku: | 45 cm |
| Šířka židle: | 58 cm |
| Nosnost: | max. 120 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,7 z 5 hvězdiček.
21 hodnocení
5
4
3
2
1


