Stůl BOY
Související produkty
Detailní popis produktu
Jak funguje rozklad stolu BOY?
Stůl BOY má specifický typ rozkladu, při kterém se neposouvá jen horní deska, ale rozjíždí se celé nohy stolu. Přídavné desky se proto skladují samostatně mimo stůl. Podle potřeby můžete vložit jednu desku a zvětšit stůl na 130 × 80 cm, nebo dvě desky a dosáhnout rozměru 180 × 80 cm.
Popis desky
Laminová deska v kombinaci s masivními nohami. Při rozložení stolu na maximum neaplikujte velkou zátěž na střed stolu. Stůl je odolný vůči poškrábání a dalšímu opotřebení, to jsou výhody použitých materiálů u tohoto stolu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Tvar: | Hranatý, Velké, Malé, Čtvercový |
| Barvy a odstíny: | Bílá, Hnědá, Šedá, Béžová, Buk, Dubový, Dub Sonoma, Tmavě Hnědá, Dub Vintage, Dub Wotan |
| Materiál: | Buk, Dřevěné, Lamino |
| ? Délka stolu: | 80 cm, 130 cm, 180 cm |
| Šířka stolu: | 80 cm |
| Výška stolu: | 77 cm |
| Počet osob: | 2, 4, 5, 6, 8 |
| Styl: | Moderní, Originální |
| Vlastnosti: | Rozkládací |
| ? Deska: | Zesílená na 36 mm, hrana ABS |
| Nohy: | 6x6 cm |
| Vnitřní délka: | 63 / 113 / 163 cm |
| Vnitřní šířka: | 63 cm |
| Vnitřní výška: | 65 cm |
| ? Velikost rozkladu: | 2x50 cm |
| Váha: | 30 kg |
| Dodáváme: | Demontované |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,3 z 5 hvězdiček.
13 hodnocení
5
4
3
2
1