Dubová židle s křížem s masivním sedákem
Související produkty
Detailní popis produktu
Jídelní židle má světlou dřevěnou konstrukci s přirozenou kresbou materiálu. Opěradlo tvoří křížová výztuha doplněná horním vodorovným prvkem, který poskytuje oporu zad. Sedák ze dřeva pro pohodlné sezení bez údržby. Nohy jsou pevné, mírně rozkročené a propojené příčkami pro stabilitu. Díky svému provedení je vhodná jako jídelní židle do domácnosti, kaváren i restaurací.
křížové opěradlo pro pevnost a design
• světlá dřevěná konstrukce s kresbou materiálu
• stabilní nohy propojené příčkami
• vhodná pro domácnost i gastro provoz
Odstín
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dubové židle |
|---|---|
| EAN: | 8596421171525 |
| Barvy a odstíny: | Hnědá, Dubový |
| Materiál: | Dub, Dřevěné |
| Vhodné do zátěžového provozu: | Ano |
| Styl: | Retro, Designové, Moderní, Luxusní |
| Výška židle: | 93 cm |
| Hloubka sedáku: | 42 cm |
| Výška k sedáku: | 47 cm |
| Šířka židle: | 43 cm |
| Nosnost: | max. 130 kg |
| Váha produktu: | 8 kg |
| ? Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
13 hodnocení
5
4
3
2
1
