Křesílko GURU dubové s masivním sedákem
Související produkty
Detailní popis produktu
Proč se na křesílko GURU můžete stoprocentně spolehnout:
- Přírodní dubový masiv
- Ergonomicky tvarovaný sedák
- Stohovatelnost
- Pevné, zátěžové spoje
- Hladká povrchová úprava
- Nadčasový design s područkami
Pro vaši jídelnu: Nadčasový design a každodenní bezstarostnost
Díky křesílku GURU se vaše vize o krásném bydlení potká s poctivou výdrží pro každý den. Pevný dubový masiv garantuje absolutní stabilitu i po dlouhých letech používání. Ergonomický tvar s područkami přináší maximální komfort pro dlouhá posezení, zatímco hladký povrch dřeva zajistí bleskovou a naprosto nenáročnou údržbu.
Pro obecní a kulturní sály: Flexibilita a odolnost pro každou událost
Potřebujete reprezentativní zázemí a bleskovou změnu uspořádání prostoru podle aktuální potřeby? Křesílka GURU díky jejich stohovatelnosti po skončení programu jednoduše naskládáte na sebe, čímž minimalizujete námahu při úklidu a sál obratem uvolníte. Bytelná konstrukce z dubového masivu zaručuje, že nábytek přežije častou manipulaci i vysokou zátěž při větších veřejných akcích. Získáváte tak spolehlivé a multifunkční vybavení, které obci vydrží dlouhé roky bez rozviklání, vrzání a nutnosti řešit reklamace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dubové židle |
|---|---|
| EAN: | 8596421007091 |
| Barvy a odstíny: | Hnědá, Dubový |
| Materiál: | Dub, Dřevěné |
| Vhodné do zátěžového provozu: | Ano |
| Styl: | Designové, Moderní, Luxusní |
| Vlastnosti: | S područkami, Stohovatelné |
| Výška křesílka: | 79 cm |
| Hloubka sedáku: | 44 cm |
| Výška k sedáku: | 43 cm |
| Šířka křesílka: | 53 cm |
| Nosnost: | max. 130 kg |
| Váha produktu: | 7 kg |
| ? Dodáváme: | Smontované |