Židle PAMELA s masivním sedákem
Související produkty
Detailní popis produktu
Odstíny:
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné židle |
|---|---|
| Barvy a odstíny: | Černá, Bílá, Červená, Hnědá, Šedá, Oranžová, Béžová, Buk, Dubový, Dub Sonoma, Olše, Tmavě Hnědá, Třešeň, Rustikál, Wengé |
| Materiál: | Buk, Dřevěné |
| Vhodné do zátěžového provozu: | Ano |
| Styl: | Retro, Vintage, Moderní, Provence |
| Výška židle: | 87 cm |
| Hloubka sedáku: | 41 cm |
| Výška k sedáku: | 47 cm |
| Šířka židle: | 44 cm |
| Nosnost: | max. 155 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
| ? Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 3,9 z 5 hvězdiček.
70 hodnocení
5
4
3
2
1








