Židle NANCY
Související produkty
Detailní popis produktu
Dostupná v několika barevných provedeních. Potaženo kvalitní koženkou, nebo látkou Master. Vyberte si kombinaci, která bude přesně pasovat do vašeho interiéru. Moderní a elegantní design pro každou domácnost. Židle je vyrobena z bukového masivu mořeného do vybraného odstínu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barvy a odstíny: | Bílá, Hnědá, Šedá, Béžová, Buk, Dub Sonoma, Tmavě Hnědá, Třešeň |
| Materiál: | Buk, Koženka, Čalounění, Dřevěné |
| Vhodné do zátěžového provozu: | Ano |
| Styl: | Designové, Moderní |
| Výška židle: | 98 cm |
| Hloubka sedáku: | 38 cm |
| Výška k sedáku: | 47 cm |
| Šířka židle: | 46 cm |
| Nosnost: | max. 120 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
| ? Dodáváme: | Smontované |
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1





