Dětská židle PINO Bambino
Související produkty
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Židle pro Děti |
|---|---|
| EAN: | 8596421189322 |
| Barvy a odstíny: | Žlutá, Borovice |
| Materiál: | Borovice, Dřevěné |
| Vlastnosti: | Dětské |
| Výška židle: | 56 cm |
| Hloubka židle: | 26 cm |
| Výška sedu: | 30 cm |
| Šířka židle: | 29 cm |
| Dodáváme: | Demontované |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
