Stůl SMART lamino kulatý
Detailní popis produktu
Jídelní stůl zaujme oválnou deskou s odolným lamino povrchem, který je nenáročný na údržbu a vhodný pro každodenní použití. Zaoblený tvar přispívá k pohodlnému sezení a lepšímu kontaktu u stolu. Konstrukci tvoří pevné nohy z masivu, které zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Stůl je dostupný také v rozkládací variantě, díky které snadno zvětšíte jeho plochu podle aktuální potřeby. Skvěle se hodí do domácností i jako praktické řešení do menších komerčních prostor.
• Kulatá deska z odolného lamina
• masivní dřevěné nohy
• stabilní konstrukce pro každodenní použití
• možnost rozkládací varianty
• snadná údržba povrchu
• vhodný do domácnosti i komerčních prostor
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stoly |
|---|---|
| Tvar: | Kulatý, Velké |
| Barvy a odstíny: | Bílá, Buk, Dub Sonoma, Olše, Tmavě Hnědá, Třešeň, Wengé, Dub Lanýž, Dub Vintage, Dub Wotan |
| Materiál: | Masiv, Lamino |
| ? Délka stolu: | 95, 110, 130, 145, 165, 180 |
| Šířka stolu: | 95 cm |
| Výška stolu: | 75 cm |
| Počet osob: | 4, 6, 8 |
| Styl: | Rustikální, Originální |
| Deska lamino: | 18 mm, hrana ABS |
| Nohy masiv: | 5x5 cm |
| Vnitřní délka: | 56, 71 cm |
| Vnitřní šířka: | 56, 71 cm |
| Vnitřní výška: | 63 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.