Stůl BINGO II.
Související produkty
Detailní popis produktu
Chytré řešení pro malé byty
Máte doma málo místa, ale občas čekáte rodinnou návštěvu? Tento stůl je trefa do černého. Je navržený tak, aby v kuchyni nepřekážel, ale v případě potřeby nabídl dostatek prostoru. Jeho největší výhodou je jednoduchý systém rozkladu. Horní desku stačí jen otočit a rozložit jako knihu. Během chvilky tak získáte plochu 136x90cm, u které se pohodlně usadí i větší rodina a nikdo nebude stát stranou.
Stabilita s nohama z masivu
Deska stolu je z odolného lamina s ABS hranami, které snesou každodenní provoz a snadno se čistí. Stabilitu celého stolu zajišťují nohy z poctivého bukového masivu. Díky široké nabídce odstínů ho snadno sladíte s našimi židlemi a vytvoříte si jídelní set přesně podle svých představ.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Tvar: | Hranatý, Malé |
| Barvy a odstíny: | Černá, Bílá, Hnědá, Šedá, Béžová, Dubový, Dub Sonoma, Dub Lanýž, Dub Vintage, Dub Wotan |
| Materiál: | Buk, Dřevěné, Lamino |
| ? Délka stolu: | 90 cm, 136 cm |
| Šířka stolu: | 68 cm |
| Výška stolu: | 77 cm |
| Počet osob: | 2, 4, 5, 6 |
| Styl: | Designové, Moderní, Provence, Skandinávský |
| Vlastnosti: | Rozkládací |
| ? Deska: | 18 mm, hrana ABS |
| Nohy: | 4,5x4,5 cm |
| Vnitřní délka: | 75 cm |
| Vnitřní šířka: | 55 cm |
| Vnitřní výška: | 65 cm |
| Váha: | 24 kg |
| Dodáváme: | Demontované |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.