Dubový stůl RING

Kód: 3864
Novinka
Značka: Stima
8 500 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Možnosti doručení

✅ Dubový masiv - nábytek co vydrží léta

✅ Olejovaná deska - přírodní krása

✅ Prvotřídní zpracování - jednoduchá montáž, kterou zvládnete sami 

Design - pečlivě vybrané židle ke stolu

✅ Pevná konstrukce - mechanismus proti kroucení dřeva

Detailní informace

Detailní popis produktu

DUBOVÝ STŮL NA DLOUHÁ LÉTA

Investice do dubového nábytku Vás nezklame a vyplatí se hned z několika důvodů. Dubový masiv odolá času a posyktne spolehlivý a dechberoucí kus nábytku pro Váš domov.

Nábytek z masivního dubu přináši do Vašeho domova přírodní krásu. Dubové dřevo je také obnovitelný zdroj, takže nákupem tohoto nábytku přispíváte k ochraně životního prostředí.

Díky své trvanlivosti a odolnosti je dubový nábytek ekonomickou volbou, která se z dlouhodobého hlediska opravdu vyplatí, protože nevyžaduje časté výměny nebo opravy.


 

JAK FUNGUJE KONSTRUKCE STOLU RING

Spodní řezy neboli "svlaky" na spodku stolu naruší léta masivního dřeva a zmírní tím přirozený tah a pnutí, které dřevina vyvíjí na desku stolu.

Černá kovová část montovaná kolmo na řezy je výztuha, ta zpevňuje a zaručí, že se dřevo nebude postupem času hýbat.

Tento spojený mechanismus, který je používaný právě při výrobě dubových stolů zaručuje, že se tvar desky v průběru let nebude měnit - zejména kroutit a ohýbat, což je jinak běžná věc u takových materiálů.


 

STŮL SMONTUJE OPRAVDU KAŽDÝ

Stůl má 3 nohy, které jdou pod úhlem ze středu stolu vně. Je to atraktivní prvek, který přispívá nejen vzhledu stolu, ale i jeho stabilitě.  

První krok je zašroubovat nohy stolu tlustším koncem do trojúhelníčků tak, aby noha směrovala od středu stolu ven, nejlépe vycentrovat mezi dva otvory na vruty. Nejzaoblenější část trojúhelníčku směřuje vždy do středu stolu.

Následně pokračujeme uchycením trojúhelníčku spolu s už namontovanou nohou k dece stolu pomocí 3 vrutů. Doporučujeme utahovat dokud neucítíte větší odpor šroubu. Pak už stočí stoleček opatrně postavit na nohy a máte hotovo.


 

JAK O NÁBYTEK PEČOVAT

Deska stolu je olejovaná, což znamená, že struktura dřeva je chráněna tenkou vrstvou oleje, která chrání proti poškrábání, vlkosti a mastnotě.

Ošetřujte ideálně každých 6 měsíců přípravkem určeným pro dubový nábykek jako je například bezbarvý olej, dřevo se rozzáří a obnoví se ochrané vlastnosti nátěru.

Nicméně doporučujeme používat podložky nebo prostírání, abyste zabránili poškrábání povrchu. Dávejte pozor na ostré předměty, aby nepřišly do přímého kontaktu s dřevem.

Pro každodenní čistění postačí suchý hadřík, abyste odstanili prach. Pokud je potřeba větší čistění, použijte mírně vlhký hadřík a trochu mýdla, vyhněte se agresivním čistícím prostředkům, mohly by poškodit dřevo.

Pokud se Vám povede na stůl vylít tekutinu, neprodleně setřete tekutinu suchým hadříkem, aby se minimalizoval vliv tekutiny na dřevo. Pod horké nádoby a hrnky používejte podložky, aby povrch netrpěl vlhkostí a teplem.


 

MÁME TO VYMYŠLENÉ

Stoleček se hodí do kaváren, restaurací i domácích prostor, kde nepotřebujete stůl pro více lidí, nebo je potřeba šetřit prostorem. Ke stolu se bez problému vejdou 3 až 4 lidé. 

Na následujících fotografiích můžete vidět naše nejlepší dubové židle, které podnou díky svým oválným tvarům přesně ke stolečku, protože svými opěrkami přirozeně obepisují jeho kulatý tvar.  Kombinace jsme pečlivě vybírali.

V kombinaci s židlí TORO

 

V kombinaci s židlí BUNNY

 

V kombinaci s židlí NICO

Doplňkové parametry

Kategorie: Dubové stoly
Záruka: 2 roky
Tvar: Kulatý
Odstín: Dubový
? Délka stolu: 90 cm
Šířka stolu: 90 m
Výška stolu: 75 cm
Materiál desky: Dřevo masivní
Materiál podnože: Dřevo masivní
Počet osob: 2-4
Deska: 15 mm
? Vnitřní délka: 50 cm
? Vnitřní šířka: 50 cm
? Vnitřní výška: 75 cm
Dodáváme: V demontu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz