30 let zkušeností

O nás

Palma-foto-z-výroby mara

RODINNÁ FIRMA S HISTORIÍ

👪 Jsme rodinná firma, která je na trhu již přes 30 let. Naše dlouholeté znalosti a vášeň pro židle a stoly znamenají, že nabízíme ty nejlepší produkty, které se nám potvrdily v čase. 

🛠️ Navzdory našim dlouholetým zkušenostem nezůstáváme stát na místě. Neustále inovujeme, hledáme nové produkty a vyvíjíme se, abychom Vám mohli nabídnout to nejlepší na trhu z celé Evropy.

😊 Chceme, aby naši zákazníci byli spokojeni a proto je kvalita zpracování a spolehlivost nabízených výrobků na prvním místě.


 

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

✅ Zastoupení exkluzivního zboží z Itálie. Spolupracujeme již dlouho s Italskými výrobci, vážíme si jejich řemeslného zpracování, používání vybraného dřeva a kvalitních materiálů. Sami je často navštěvujeme v jejich továrnách a zde vybíráme nové modely právě pro Vás.

✅ Kvalita má přednost před cenou. V naší nabídce najdete produkty, které představují tu nejvyšší kvalitu, krásný design a jsou cenově dostupné a praktické.

Zákazník je vždy na prvním místě. Nasloucháme vašim potřebám, požadavkům a neustále se snažíme zlepšovat naše služby, abychom Vám poskytli co nejlepší zákaznickou zkušenost. Cíl je Vaše spokojenost.

Individuální cennové nabídky na projekty, zakázky i pro váš business. Chápeme, že každý projekt a zakázka jsou jedinečné, a proto nabízíme nacenění šité na míru. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi speciálními požadavky

Zákaznická podpora 5 dní v týdnu. KONTAKT Jsme tady pro vás 5 dní v týdnu, abychom Vám poskytli podporu a odpověděli na všechny Vaše dotazy. Můžete nás zastihnout od 9 - 16h od Po-Pá.

✅ Máme kompletní sortiment. Ať už zařizujete svůj domov, kavárnu nebo jiný komerční prostor, naše kolekce nábytku splní všechna očekávání. Vybere si opravdu každý. A kdo si nevybere? Můžete nám poslat svou představu a my předložíme řešení, máme s tím řadu zkušeností. 

✅ Disponujeme rozsáhlými skladovými zásobami. To nám umožňuje rychle reagovat na Vaše požadavky a zajistit rychlé dodání vybraného zboží. Díky našim skladovým kapacitám máte jistotu, že Vámi vybraný nábytek bude k dispozici v co nejkratším možném čase.

✅ Chcete si vyzkoušet zboží před zakoupením? Navštivte náš Obrovský showroom s produkty. Zveme Vás k návštěvě našeho prostorného showroomu, kde si můžete všechny produkty prohlédnout na vlastní oči a vyzkoušet si je. Vždy tu bude přítomný někdo, kdo je schopný poradit s výběrem. 

Co tvoříme a nabízíme, stojí na pevných základech. Všechny naše výrobky a služby jsou výsledkem pečlivého výběru a dlouholeté zkušenosti. Věříme, že dobré základy jsou klíčem k dlouhodobé spokojenosti zákazníků a našemu úspěchu.

 

 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz