Židle VENETA s masivním sedákem
Související produkty
Detailní popis produktu
Pohodlí jako v křesle
Tahle židle patří mezi naše nejoblíbenější modely. Má tvarovanou opěrku, která drží záda ve správné poloze, což oceníte doma u dlouhého sezení s moučníkem i v restauraci, kde hosté vyžadují komfort. Kostra z masivního buku se zpevněnými spoji zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost i v náročném komerčním provozu.
Masivní buk a snadná údržba
Židle váží jen 6 kg což personál v restauraci nebo vy doma při vytírání oceníte, že ji odsunete jednou rukou. Navzdory nízké váze unese 155 kg a díky italskému zpracování, vydrží roky každodenního používání. Barvu dřeva si můžete zvolit tak, aby seděly k vašemu stolu nebo interiéru podniku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřevěné židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barvy a odstíny: | Černá, Bílá, Červená, Hnědá, Šedá, Oranžová, Béžová, Buk, Dubový, Dub Sonoma, Olše, Tmavě Hnědá, Třešeň, Rustikál, Wengé |
| Materiál: | Buk, Dřevěné |
| Vhodné do zátěžového provozu: | Ano |
| Styl: | Retro, Vintage, Moderní, Provence |
| Výška židle: | 88 cm |
| Hloubka sedáku: | 41 cm |
| Výška k sedáku: | 47 cm |
| Šířka židle: | 44 cm |
| Nosnost: | max. 155 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
| ? Dodáváme: | Smontované |