Barová židle GURU
Související produkty
Detailní popis produktu
Dubová varianta s krásnou kresbou dřeva. Černý lak sladíte opravdu se vším a přírodní buková barva je prostě klasika.
Nabízíme v těchto odstínech
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barové židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barvy a odstíny: | Černá, Hnědá, Béžová, Buk, Dubový |
| Materiál: | Buk, Dub, Dřevěné |
| Vhodné do zátěžového provozu: | Ano |
| Styl: | Designové, Moderní, Luxusní |
| Výška sedáku: | 80 cm |
| Hloubka sedáku: | 35 cm |
| Šířka sedáku: | 49 cm |
| Nosnost: | max. 130 kg |
| Váha produktu: | 6 kg |
| ? Dodáváme: | Smontované |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
43 hodnocení
5
4
3
2
1


