Barová židle TRILL
Související produkty
Detailní popis produktu
Monobloková barová židle z polypropylenu fg. Matný povrch. Vybaveno protiskluzovými nožičkami. Lehká a nevyžaduje zvláštní údržbu. Recyklovatelná.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Barové židle |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Barvy a odstíny: | Barevné, Černá, Bílá, Červená, Hnědá, Modrá, Šedá, Zelená, Žlutá, Růžová |
| Materiál: | Plast |
| Vhodné do zátěžového provozu: | Ano |
| Styl: | Designové, Moderní, Luxusní |
| Vlastnosti: | S opěrkou, Stohovatelné |
| Výška židle: | 97 cm |
| Hloubka sedáku: | 53 cm |
| Výška k sedáku: | 76 cm |
| Šířka židle: | 50 cm |
| Nosnost: | max. 150 kg |
| Váha produktu: | 5,1 kg |
| Odolnost vůči UV záření: | Ano |
NARDI video TRILL
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1