Doprava zdarma Doprava zdarma Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 3
 

X1

 

Jídelní stůl s X podnoží. Moderní, svěží vzhled pro Váš interier. Provedení dub přírodní nabízíme ve dvou variantách. Ekonomická varianta - stůl v dýhovaném provedení,. nebo luxusní varianta, stůl z dubového masivu. Základní rozměr je 160x90cm, stolová deska má sílu 6cm.

Dostupnost Zvolte variantu do 5 týdnů do 5 týdnů
Rozměr
18 290 Kč 24 980 Kč od 18 290 Kč
   
Kategorie Stoly
Záruka 2 roky
 

X podnož. Stabilní jídelní stůl v základním rozměru 160x90cm je díky své konstrukci vhodný do větších prostor. Díky centrální podnoži umožňuje pohodlné sezení 6 až 8 osobám. Plně využijete prostor, bez omezení stolujících.

Provedení dýha - zachovává všechny přednosti masivního stolu a pořizovací cena je výrazně příznivější. Stůl je díky své konstrukci pohledově velmi jednoduchý s čistými liniemi.

Provedení masiv - pro zachování stability jsou použity zesílené konstrukční prvky a "dlouhé" části stolu jsou vyztuženy svlaky. Na přiložených fotografiích jsou znázorněny detaily, odlišující masivní stůl od dýhovaného. Stůl v sobě spojuje lehkost X konstrukce s prvky masivního dřeva a celek je nepřehlédnutelným kouskem každého jídelního prostoru.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.